Follow Us

BARDZO WYJĄTKOWY MASAŻ


BARDZO WYJĄTKOWY MASAŻ – Spankowellness

Obecnie nie musimy iść do danego salonu, aby się umówić na bardzo wyjątkowy masaż; a większość spraw organizacyjnych załatwimy przez Internet.

Możemy z powodzeniem spodziewać się, że zarezerwujemy zabieg jaki chcemy niezależnie, czy będzie to MADEROTERAPIA, czy BARDZO WYJĄTKOWY MASAŻ. To od nas będzie zależeć nie tylko to, na jaki rodzaj zabiegu się zapisujemy, ale i w jakim terminie.

MASAŻ LECZNICZY

Nie ma co ukrywać, że MASAŻ LECZNICZY cieszy się coraz większym uznaniem. Z tego powodu jest to jeden z masaży, na który warto się zdecydować już dziś!

Warszawski Wilanów to piękna okolica i w tym regionie powstaje coraz więcej nowych mieszkań, jak i lokali usługowych. SpankoWellness to salon SPA, który oferuje nie tylko zabiegi, ale i na przykład MASAŻ KOBIDO + MASAŻ RELAKSACYJNY.

W ekskluzywnych warunkach, ale także wiele udogodnień poczujesz się niezwykle odprężony i zrelaksowany. Czego jeszcze możemy się spodziewać po ofercie takiego miejsca?

Jeżeli zaczniemy przeglądać serwis internetowy salonu SPA, na którym widnieją różnego rodzaju zabiegi znajdziemy m.in. MASAŻ STEMPLAMI PANTAI LUAR. To jedna z bardzo ciekawych propozycji zabiegu odprężającego, a niemal o właściwościach odmładzających. Wszystko, dzięki temu; że podobnie, jak inne zabiegi SPA i masaż stemplami wpływa na samopoczucie.

BARDZO WYJĄTKOWY MASAŻ – SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

Rozmaite bardzo wyjątkowe masaże, zabiegi związane z usuwaniem zmarszczek, a nawet odchudzające. Wszystko dla relaksu i jeszcze piękniejszego ciała. Zapraszamy już teraz!

Skontaktuj się z Nami i zapytaj!

Nasze wyjątkowe masaże to idealny sposób na spędzanie czasu i relaks!

Bardzo Wyjątkowy Masaż, Spankowellness

Masaż leczniczy przeznaczony jest dla osób które zmagają się z dolegliwościami pleców, nóg, karku, ramion.

Nasza wykwalifikowana masażystka lub fizjoterapeutka w pierwszej kolejności przeprowadza szczegółowy wywiad, aby znaleźć nie tylko miejsce, ale i przyczynę twojego bólu. Następnie podczas masażu leczniczego pracujecie wyłącznie na wymagających tego częściach ciała starając się pozbyć napięcia i źródła bólu.

.

W naszej ofercie dostępne są też:

  • MADEROTERAPIA
  • MASAŻ LECZNICZY
  • MASAŻ KOBIDO + MASAŻ RELAKSACYJNY
  • MASAŻ STEMPLAMI PANTAI LUAR
  • I INNE.

Zobacz w Cenniku!


Zobacz też ofertę na Masaż dla Dwojga!

masaże dla dwojga, spankowellness