Follow Us

Joga


Joga. Warszawa ćwiczy jogę na potęgę!

W ostatnich latach w Polsce, a w tym również w Warszawie joga stała się bardzo popularną formą aktywności fizycznej. Joga, to ćwiczenia związane ze wzmocnieniem ciała i umysłu, a co jest jednoznaczne ze wzmocnieniem odporności organizmu na zachorowania i różnego rodzaju dolegliwości.

Według niektórych źródeł w stolicy są najlepsze szkoły jogi, gdzie działają wyspecjalizowani nauczyciele. Profesjonalnie prowadzone zajęcia z różnych stylach, szybko przynoszą efekty.

Niekiedy zadajemy sobie pytanie co ćwiczyć i gdzie?

Eksperci zajmujący się tym zagadnieniem polecają miejsce, gdzie możesz liczyć na prawdziwy relaks. Jest to SPAnko Wellness z siedzibą w Warszawie ul. Winogronowa 19A.

Szczegóły dotyczące działalności znajdziecie Państwo na www.spankowellness.pl Joga w SPAnku w okresie letnim odbywa się w ogrodzie. O kondycję i samopoczucie uczestników zajęć zadbają doświadczeni specjaliści, którzy ukończyli odpowiednie szkoły i kursy pozwalające dzielić się z doświadczeniem. Warto rozpocząć zajęcia od zaraz! Na uczestników czekają na niedrogie wejściówki na zajęcia. Aktualnie działają 3 grupy zaawansowania.

SPAnko to miejsce dla aktywnych osób. Macie Państwo tam również możliwość skorzystania z masażów, kąpieli relaksacyjnych, czy też zabiegów na twarz. Na miejscu spotkacie Państwo nowoczesne podejście do zdrowia, czy też nowy wymiar treningu! Z kadrą omawianego SPA można poprawić swoją figurę, jak i wygląd całego ciała. W dodatku joga wpływa także pozytywnie na samopoczucie. Tym samym SpankoWellness staje się miejscem, gdzie po prostu chce się wracać!
Ćwicząc jogę w SPAnko Wellness, nie trzeba podpisywać żadnych umów, nie ma też żadnych dodatkowych, czy też ukrytych opłat. Najważniejsza dla firmy jest jakość, profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej osoby oraz uczciwość.

Joga Warszawa – Wiele możliwości treningowych

Dla osób zainteresowanych jogą znajdziemy w Warszawie szereg różnorodnych propozycji. My zachęcamy wszystkich zainteresowanych jogą do wybrania zajęć z zakładki Oferta Usług na naszej stronie www. A, kiedy termin zajęć będzie zarezerwowany zapraszamy na trening do pięknego Wilanowa!

Joga w SPAnku

 

Zajęcia z Jogi w ogrodzie odbywają się w okresie letnim, zależnie od warunków pogodowych, jednak miejmy nadzieję, że jak najczęściej. Daty i godziny zajęć oraz zapisy dostępne są na Naszym facebooku. Do grup można dołączyć w dowolnym momencie, pierwsze zajęcia ruszają 1.06.2021 

 

Do praktykowania jogi zabierzcie ze sobą:

  • Wygodną odzież sportową
  • Jeśli macie, to własną matę do ćwiczeń ( można wypożyczyć na miejscu)
  • Butelkę wody
  • Gumkę do włosów ( zależnie od potrzeby)

Aktualnie dostępne są trzy grupy: