Kosmetologia estetyczna

1

Modelowanie ust

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to ratunek dla wszystkich, którzy borykają się z widoczną asymetrią linii warg, zwiotczeniem skóry ust lub chcą nieco powiększyć zbyt małe usta. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszej skórze, natomiast z wiekiem nam go ubywa. Wprowadzenie za pomocą kaniuli plastycznego i gęstego żelu z kwasem hialuronowym pozwoli na wymodelowanie kształtu ust, wypełnienie warg, poprawieniu jędrności i nawilżenia skóry. Zabieg jest w pełni bezpieczny, mało inwazyjny, wykonuje się go przy znieczuleniu miejscowym za pomocą maści.

 

1 ml – 850 zł

2

Terapia Botulinowa

Toksyna botulinowa typu A znana również jako botox lub botoks to popularna w medycynie estetycznej neurotoksyna, która dzięki swoim terapeutycznym właściwościom pozwala na zniwelowanie zmarszczek mimicznych. Jeśli marzysz o gładkiej, napiętej, odmłodzonej skórze twarzy polecamy zdecydować się na zabieg botoksu. Terapia botulinowa polega na wstrzyknięciu dawki substancji w wybrane miejsce, która zablokuje przewodnictwo nerwowo-mięśniowe i spowoduje rozluźnienie mięśnia. Toksyna botulinowa typu A posiada status leku, więc jest szczegółowo przebadana, a zabieg wykonywany przez specjalistę jest całkowicie bezpieczny. Terapia botoksem w przeciwieństwie do chirurgii plastycznej jest bezinwazyjna i odwracalna.

 

70 min – 279 zł

3

Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa to od lat jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na wstrzyknięciu w wybrany obszar skóry kwasu hialuronowego ze specjalnie dobranymi składnikami aktywnymi takimi jak: witaminy, mikroelementy czy peptydy biochemiczne. Zastosowanie tego rodzaju terapii ma na celu przede wszystkim odżywienie i nawilżenie skóry, uzupełnienie niedoborów witaminowych, poprawienie jędrności, rozjaśnienie i odmłodzenie skóry.

 

od 300 zł

4

Osocze Bogatopłytkowe

Jeśli chcesz odmłodzić i zrewitalizować swoją skórę w Spanko Beauty polecamy wampirzy lifting. Intrygująca nazwa tego zabiegu pochodzi od formy przeprowadzania terapii, do której wykorzystywana jest krew pacjenta. Przed zabiegiem specjalista pobierze niewielką ilośc krwi (od 5 do maksymalnie 50 mililitrów), która zostanie odwirowana w specjalnych probówkach. Proces wirowania pozwala na wyodrębnienie poszczególnych składników – w tym porządne osocze bogatopłytkowe, w którym stężenie płytek krwi jest wyższe niż w osoczu naturalnym. Następnie otrzymane osocze wstrzykuje się w wybrane miejsce skóry twarzy lub głowy. Komórki macierzyste i regeneracyjne pobudzają do odnowy, rewitalizacji, stymulują powstanie kolagenu, naczyń krwionośnych i nowych komórek naskórka.

 

od 700 zł