Follow Us

SPAnko Ciałopozytywne Wellness

masaż wilanów

Masaż gorącą czekoladą – pokarm dla duszy

Masaż gorącą czekoladą – pokarm dla duszy

W dzisiejszym zabieganym świecie coraz więcej osób jest świadomych tego, jak ważny jest odpoczynek i relaks, a także zadbanie o swoją sferę duchową. Wiele osób potrzebujących chwili wytchnienia decyduje się na skorzystanie z usług SPA, a osoby, które są świadome dodatkowych korzyści płynących z przyjemnej atmosfery w danym miejscu decydują się na miejsca takie jak SPAnko Wellness, w których szczególny nacisk kładzie się na ciało pozytywność. Jeśli zależy nam na głębokim relaksie tylko dla naszego ciała, ale również i dla naszej duszy, to może okazać się, że masaż gorącą czekoladą jest odpowiedzią na nasze potrzeby.


Masaż gorącą czekoladą to pokarm dla duszy!

Jeśli zdecydujemy się na masaż wilanów gorącą czekoladą w SPA na Wilanowie, to pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy wiedzieć, jest fakt, że do masażu używa się innej czekolady, niż ta można kupić w sklepie ze słodyczami. Podczas masażu używane są starannie dobrane mieszanki najwyższej jakości, które łączą w sobie dobrodziejstwo ziaren kakaowca z olejkami przeznaczonymi do masażu, a także olejkami eterycznymi i minerałami. Dzięki tej starannie wyselekcjonowanej kompozycji czekolada używana do masażu nie tylko wygląda i pachnie wspaniale, ale również ma zbawienny wpływ na naszą skórę.

Ogrom zalet płynących z masażu gorącą czekoladą

Wiele mówi się o odprężającym zapachu ciepłej czekolady, a także o zbawiennym wpływie masażu czekoladą na ogólne samopoczucie. Jednak jakie dokładnie zalety posiada ten rodzaj zabiegu i czym wyróżnia się na tle innych dostępnych w naszym warszawskim SPA?

  • dzięki czekoladzie i zawartych w niej przeciwutleniaczom  możemy liczyć na  regenerację naszej skóry, a także na nadanie jej niesamowitej miękkości
  • masaż czekoladą pomaga nam oczyścić skórę i usunąć martwy naskórek, a to wszystko dzięki zawartości składników detoksykujących
  • Czekolada ma właściwości, które pomagają redukować stres, co w połączeniu ze zbawiennym wpływem masażu na naszą psychikę pozwoli nam całkowicie odprężyć się i odciąć od problemów dnia codziennego

Jeśli chcesz na własnej skórze przekonać się, jak działa masaż gorącą czekoladą lub pragniesz podarować ten cudowny zabieg bliskiej Twemu sercu osobie, nie zwlekaj i zapisz się na zabieg poprzez formularz dostępny na naszej stronie

https://spankowellness.pl/portfolio-item/masaz-czekolada/

Jak przebiega masaż gorącą czekoladą?

Jeżeli wybieramy się na nasz pierwszy masaż gorącą czekoladą na Wilanowie, z pewnością zastanawia nas, jak będzie w oglądał tego rodzaju zabieg relaksacyjny. Podczas zabiegu przy użyciu czekolady masażyści bazują na klasycznych technikach masażu. Masażysta aplikuje na ciało ciepłą czekoladę wzbogaconą o dodatki takie jak olejki eteryczne, po czym za pomocą masażu rozprowadzają na wybranych partiach ciała. Po zakończeniu masażu ciało owijane jest folią oraz przykrywane kocem na kilkanaście minut, po upłynięciu których zmywamy pozostałości czekolady z naszego ciała. Skóra po takim zabiegu jest niesamowicie miękka, mięśnie odprężone a my sami niesamowicie wypoczęci. Jeśli marzymy o masażu gorącą czekoladą, pamiętajmy, aby upewnić się, że w naszym przypadku nie ma co do niego żadnych przeciwwskazań zdrowotnych takich jak choroby zakaźne, zaburzenia krążenia, żylaki, czy stany zapalne lub gorączka.

Czekoladowo-pomarańczowy rytuał, coś więcej niż masaż

W przypadku, kiedy mieliśmy do czynienia z masażem gorącą czekoladą i marzymy o czymś, co totalnie nas zaskoczy, to znajdujący się w ofercie SPAnko Wellness rytuał czekoladowy z nutą pomarańczy z pewnością spełni nasze oczekiwania. W skład rytuału wchodzi kilka następujących po sobie zabiegów, które będą stanowić wspaniałą ucztę dla wszystkich naszych zmysłów. Pierwszym krokiem w trakcie rytuału czekoladowo-pomarańczowego jest peeling cukrowy, który wygładzi nasze ciało i przygotuje je do dalszych zabiegów. Kolejnym krokiem jest masaż relaksacyjny kojący zarówno nasze ciało, jak i psychikę. Po zakończonym masażu możemy spodziewać się słodkiej, wspaniale pachnącej maski na ciało. Podczas każdego z tych kroków towarzyszyć nam będzie przyjemny, czekoladowo-pomarańczowy aromat. Tego rodzaju rytuał to relaks na najwyższym poziomie.

Jeśli szukamy zabiegu, który będzie stanowił wyjątkowy prezent dla bliskiej nam osoby, to zarówno masaż gorącą czekoladą, jak i rytuał czekoladowo-pomarańczowy sprawią, że obdarowana przez nas osoba poczuje się wyjątkowo. Zachęcamy do skorzystania z pięknych voucherów prezentowych na wybrane zabiegi w naszym SPA:

https://spankowellness.pl/vouchers/