Masaż twarzy

zoga

Masaż kobido

Masaż kobido to japoński rytuał masowania twarzy, którego nie trzeba zachwalać. Mówią, że działa jak bezinwazyjny lifting, jednak naszym zdaniem największą jego zaletą jest jego intensywność, elementy akupresury i cała orientalna energia którą ten masaż wprowadza. Masaż kobido jest złożonym procesem, ruchy wykonywane są w ściśle określonej kolejności. Delikatne, powolne ruchy mają zrelaksować skórę, natomiast szybkie i silniejsze mają pobudzić krążenie, oczyścić skórę z toksyn.

 

70 min – 279 zł

masaz-twarzy-3

Facemodeling

Odmładzające modelowanie twarzy bez użycia skalpela. Odpowiedni dotyk pomoże przywrócić Twojej skórze prawidłową fizjologię oraz pracę tkanek sprawiając, że poczujesz się odżywiona.

 

70 min – 279 zł

masaz-transbukalny

Klasyczny masaż twarzy

Łagodzi napięcie, które przyczynia się do powstawania zmarszczek i innych oznak starzenia się skóry. Ruchy stosowane podczas masażu klasycznego poprawiają krążenie krwi, co sprawia, że twarz staje się odżywiona, bardziej elastyczna i promienna.

 

60 min – 160 zł

masaz-kobido-2

Klasyczny masaż twarzy i głowy

Podczas zabiegu masuje się twarz, szyję, ramiona oraz barki czyli obszar po którym najbardziej widać, że jesteśmy zestresowani – dlatego masaż ten tak bardzo poprawia całokształt samopoczucia. Dotlenia skórę głowy, pomaga na opuchliznę i dodatkowo nawilża skórę twarzy. Masaż twarzy głowy i karku można zarezerwować jako dodatkowy, specjalny  element pozostałych masaży.

 

60 min – 160 zł

masaz-twarzy-2

Japoński masaż twarzy

60 min – 250 zł

masaz-kobido-2

Zoga

Masaż zoga (inaczej ZOGA FACE) to rodzaj zaawansowanego masażu likwidującego napięcia mięśniowo – powięziowe w obrębie twarzy, głowy oraz dekoltu. Przywraca symetrie twarzy, modeluje i niezwykle efektownie odmładza. Polecany również jako remedium na przewlekłe bóle głowy oraz bruksizm. Terapia zoga opiera się na manipulacji powięziami, które według teorii łączą wszystkie mięśnie w naszym ciele w jedną całość. Zabieg nie należy do tych z kategorii relaksujących. Natomiast efekty pracy specjalisty nad powięziami są spektakularne i jedyne w swoim rodzaju.

 

60 min – 330 zł

masaż twarzy

Zoga + masaż transbukalny

Masaż transbukalny ma za zadanie pobudzić głębokie struktury skóry. To terapia wykonywana wewnątrz jamy ustnej. Polega na ugniataniu równocześnie zewnętrznych i wewnętrznych tkanek. Dzięki temu możesz wymodelować owal twarzy, pozbyć się zmarszczek mimicznych, ale takżepozbyć się paraliżu lub zniwelować widoczność blizn. Masaż  transbukalny przywraca prawidłowe napięcie mięśniowe oraz elastyczność najgłębiej położonych struktur. Polecany jest również przy problemie bruksizmu.

 

90 min – 480 zł