Masaże lecznicze i fizjoterapia

masaz-klasyczny

Masaż klasyczny

Wykorzystywane podczas niego są techniki głaskania, rozcierania, ugniatania i uklepywania całego ciała. Wszystko po to by rozluźnić Twoje mięśnie, stawy, poprawić samopoczucie, ukoić nerwy, zniwelować ból w ciele. Masaż klasyczny jest masażem należącym do kategorii masaży leczniczych. Jeśli czujesz zmęczenie, odczuwasz ból w którejś części ciała, męczy Cię napięcie mięśniowe i potrzebujesz głębokiego rozluźnienia – umów się do nas na masaż klasyczny!

 

60 min – 190 zł

90 min – 249 zł

masaz-tkanek-glebokich

Masaż tkanek głębokich

Masaż tkanek głębokich w skrócie nazywany masaż MTG, jest masażem leczniczym, usuwającym napięcia w obrębie tkanek miękkich i układu mięśniowo powięziowego. Jeśli borykasz się z przewlekłymi bólami i chcesz pracować na swoich głębokich mięśniach ten masaż jest właśnie dla Ciebie. Nasi specjaliści po wykonaniu z Tobą wywiadu dobiorą odpowiednie techniki masażu, zapewniając tym doskonały komfort i kompleksową opiekę nad Twoim ciałem.

 

60 min – 249 zł

90 min – 310 zł

masaz-sportowy

Masaż sportowy

Masaż sportowy jest elementem szeroko pojętej odnowy biologicznej. To intensywny wariat masażu klasycznego, w którym wykorzystuje się mocniejszy nacisk, intensywniejsze ugniatanie, rozcierania całego ciała, bądź określonych partii. To ulga dla przemęczonego organizmu po intensywnych treningach. Pozwala zapobiec kontuzjom. Masaż sportowy pełni również funkcję rozgrzewającą przed intensywnym wysiłkiem, zawodami, maratonami itp. Jest integralną i bardzo ważną częścią dbania o ciało sportowca.

 

60 min – 249 zł

90 min – 310 zł

masaz-leczniczy

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy przeznaczony jest dla osób które zmagają się z dolegliwościami pleców, nóg, karku, ramion. Nasza wykwalifikowana masażystka lub fizjoterapeutka w pierwszej  kolejności przeprowadza szczegółowy wywiad, aby znaleźć nie tylko miejsce, ale i przyczynę Twojego bólu. Następnie podczas masażu leczniczego pracujecie wyłącznie na  wymagających tego częściachciała starając się pozbyć napięcia i źródła bólu. Dla długotrwałych efektów i całkowitego zniwelowania bolących miejsc masaż leczniczy polecamy wykonywać seriami.

 

60 min – 249 zł

90 min – 310 zł

masaz-mocny-klasyczny

Masaż mocny klasyczny

Jeśli jesteś osobą obeznaną w świecie masażu i odczuwasz potrzebę intensywniejszej pracy z ciałem i umysłem wybranie mocniejszego masażu będzie dla Ciebie odpowiednie. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie techniki do Twoich potrzeb, zadbają o Twój komfort i zapewnią poczucie głębokiego rozluźnienia napięć mięśniowych.

 

60 min – 249 zł

90 min – 310 zł

refleksologia-stop

Refleksologia stóp

Masaż wywodzący się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej pozwoli Ci wygrać z bezsennością, poprawić pracę układu krążenia, wątroby, jelit czy nerek. Ma też charakter alarmowy: pomoże Ci w nagłym bólu (np. zęba czy głowy).

60 min – 230 zł

90 min – 289 zł

masaz-sportowy2

Terapia Manualna

60 min – 249 zł

90 min – 310 zł

masaz leczniczy fizjoterapia

Terapia bólu

60 min – 249 zł

90 min – 310 zł

SpankoWellness_tlo7

Konsultacje Fizjoterapeutyczne

25 min – 60 zł

masaz-tkanek-glebokich

Terapia wisceralna

60 min – 249 zł

90 min – 310 zł

masaz-miodem

Terapia blizn

60 min – 249 zł

90 min – 310 zł