Masaże modelujące

masaz-banka-chinska

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską ma swoje korzenie w zabiegach ludowych. Jest wykonywany za pomocą chińskiej gumowej bańki i olejku nawilżającego. Bywa bolesny, ale jego działanie jest długotrwałe. Regularne masaże bańką chińską przynoszą wiele wymiernych korzyści dla stanu naszego ciała.

 

60 min – 220 zł

masaz-drenaz-limfatyczny

Masaż drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to powolny manualny masaż pobudzający limfę do swobodnego krążenia, zapobiegając kumulowanie się jej nadmiaru w jednym obszarze. Drenaż limfatyczny idealny jest dla osób których ciało nadmiernie gromadzi wodę, przez co czują się opuchnięte lub cierpią na nadmiar cellulitu. Zabieg polega na uciskaniu, rozcieraniu, ugniataniu wybranych miejsc, po to by rozbić złogi limfy i pobudzić ją do dalszego krążenia. Masaż wykonywany jest na poszczególne partie: kończyny górne, kończyny dolne, brzuch czy twarz

 

60 min – 220 zł

90 min – 269 zł

masaz-miodem

Masaż miodem

Masaż miodem pochodzi z Rosji, zbiegiem czasu stał się często wybieranym masażem na całym świecie. Zapewne ze względu na swoje wyjątkowe właściwości. Miód ma właściwości silnie detoksykujące. Wyciąga z naszych organizmów toksyny przez skórę. Dzięki temu jest świetny dla osób, które właśnie rzucają palenie. Miód dzięki swojej konsystencji oczyszcza i złuszcza naskórek lepiej niż niejeden peeling. Masaż miodem polega na równomiernym rozsmarowaniu podgrzanego miodu na plecy, a następnie na wykonywaniu delikatnych ruchów odklejania dłoni od ciała. Ta część zabiegu bywa delikatne bolesna, ale to właśnie ona sprawia, że powraca właściwe krążenie.

 

60 min – 220 zł

90 min – 269 zł

masaz-antycellulitowy

Masaż antycellulitowy z elementami bańki chińskiej

Specjalna technika masażu pozwalająca na poprawę krążenia sprawi jednocześnie, że Twoja skóra stanie się bardziej jędrna a oznaki cellulitu ulegną zmniejszeniu. Dodatkowo masaż z elementami bański chińskiej zredukuje stres i poprawi Twoje ogólne samopoczucie. Warto?

 

60 min – 220 zł

90 min – 269 zł