Follow Us

Masaże

Masaże Rozluźniające

Masaże Intensywne

Masaże Modelujące

Rytuały


Masaże w SpankoWellness

Niezależnie, od tego czy zdecydujemy się na MASAŻ Klasyczny, czy Masaż RELAKSACYJNY zachęcamy by do wizyt w SPA dołączyć codzienne spacery. Połączenie tych dwóch rzeczy sprawi, że naprawdę takie pobyty w SPA będą się zaliczały do wyjątkowo udanych.

MASAŻ MEDYTACYJNY, czy MASAŻ RELAKSACYJNY?

Niektóre osoby mogą także zdecydować się nie na masaż klasyczny, a na Masaż Medytacyjny lub MASAŻ SPORTOWY. Tak naprawdę należy pamiętać, że decydując się na dany masaż wyjątkowe jest już to, że zyskujemy dostęp wysokiej jakości specjalistów. Osób, które znają się na przeróżnych zabiegach kosmetycznych i to w dużo korzystniejszych cenach niż spotykasz na co dzień.

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Nie każdy MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY się nadaje, ale SpankoWellness zadbał o wszystkich. Z tego powodu widząc ofertę na MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY, czy MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH najpierw zapytaj przy rezerwacji zabiegu; czy w Twoim przypadku ten masaż jest wskazany. Możliwe, że pracownik SpankoWellness odradzi Ci te zabiegi podobnie, jak MOCNY MASAŻ KLASYCZNY. Natomiast doradzi Ci specjalny masaż przeznaczony dla kobiet w ciąży w wybranym dla Ciebie terminie. Każdy musi się dokładnie zastanowić, na czym mu tak naprawdę zależy najbardziej. Ale biorąc pod uwagę zdrowie matki i dziecka taka forma rezerwacji terminu i rodzaju masażu będzie najbezpieczniejsza.

Jakie masaże możesz znaleźć w naszej ofercie?

W zależności od Twoich potrzeb i preferencji nasi specjaliści odpowiednio dopasują rodzaj masażu, który pozwoli Ci się relaksować i sprawi, że wszelkie dolegliwości wynikające z chronicznego stresu, zdenerwowania, bólów mięśni czy problemów z układem krążenia bądź stawowo- ruchowym, z biegiem czasu zaczną ustępować. Zapraszamy na profesjonalne konsultacje do naszego salonu SPA, znajdującego się na Wilanowie i zachęcamy do skorzystania ze specjalistycznych masaży, takich jak:

  • klasyczny,
  • sportowy,
  • relaksacyjny,
  • dla kobiet w ciąży,
  • dla dwojga,
  • masaż tkanek głębokich,
  • armoaterapeutyczny oraz wiele innych.

Wszelkie zabiegi związane z masażem wykonujemy w sterylnych i bezpiecznych warunkach, przy czym dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom niezapomniany klimat i przyjazną, intymną atmosferę.

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty masażu na Wilanowie? Przyjdź i sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Masaże Specjalistyczne i relaksacyjne

Zabiegi, które oferujemy w naszym profesjonalnym salonie SPA na Wilanowie to niewątpliwie doskonałe połączenie wysokich kwalifikacji i umiejętności naszych specjalistów z indywidualnym podejściem do każdego gościa.

Oferujemy masaże, które pozwolą Ci rozluźnić nie tylko napięte mięśnie, ale również całe ciało. Odpowiednie metody uciskania poszczególnych partii wprowadzają organizm w stan relaksu i spokoju, co znacznie obniża poziom kortyzolu, czyli hormonu stresu. Za pomocą specjalistycznych, regularnych masaży jesteśmy w stanie zagwarantować Ci nie tylko poprawę samopoczucia, ale przede wszystkim zminimalizowanie dokuczliwych i uciążliwych problemów z bólami kręgosłupa, stawów czy mięśni.
Zarówno siedzący, jak i aktywny tryb życia niesie za sobą różnego rodzaju konsekwencje zdrowotne, które niestety mogą znacznie obniżać komfort codziennego życia. Warto zatem postawić na regularne masaże, dzięki którym odzyskasz pełnię sił, równowagę oraz zdolność do szybkiej regeneracji.