Follow Us
Image Alt

Czas Kleopatry

Czas Kleopatry

Na czym polega pakiet zabiegów o nazwie CZAS KLEOPATRY?

CZAS KLEOPATRY – Kąpiel, Zabieg na Twarz i Masaż wszystko to w jednym i niepowtarzalnym miejscu, jakim jest SPA w dzielnicy Wilanów w Warszawie o nazwie Spanko Wellness.

CZAS KLEOPATRY – Kąpiel, Zabieg na Twarz i Masaż

Na miejscu czeka na Państwa miła i profesjonalna obsługa. Szczegóły oferowanych usług znajdziemy na www.spankowellness.pl

DŁUGA RELAKSUJĄCA KĄPIEL W KOZIM MLEKU, to jedna z szeregu ciekawych propozycji, które zrelaksują Twoje ciało i psychikę.

Możemy łączyć kąpiele relaksacyjne z innymi formami relaksu np. z dowolnym masażem. Część klientów określa tego rodzaju zabiegi jako kąpiel Kleopatry.

Kąpiele w kozim mleku polecane są dla osób, którym zależy na zrobieniu czegoś zdrowego dla skóry. Naukowo udowodniono, że kozie mleko ma zbawienne właściwości dla ludzkiego ciała. Zawarte w mleku białka sprawiają, że skóra staje się bardziej gładka i elastyczna. To dlatego kąpiele w kozim mleku uwielbiała Kleopatra.

ZABIEG NA TWARZ Z UŻYCIEM KOSMETYKÓW

ZABIEG NA TWARZ Z UŻYCIEM KOSMETYKÓW Z NUTAMI RÓŻY I KOZIEGO MLEKA, to kolejna zdrowa dla skóry usługa w Spanko Wellness.

Niektóre osoby zastanawiają się, czy masaż twarzy jest skuteczny? Od dawna w liczących się SPA w wielu krajach na świecie, takie zabiegi są normą, W przeważającej większości, po kilku seansach, zauważalne są pozytywne zmiany skóry.

Rytuał na twarz świetnie jest połączyć z niepowtarzalną scenerią. Będzie to przytulne, romantyczne miejsce, gdzie w blasku świec i relaksacyjnej muzyki poprawiamy kondycję skóry twarzy oraz nastawienie do świata. Coraz częściej Panie wybierają tego rodzaje masaże.

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA

CZAS KLEOPATRY powrócił do renomowanego SPA, jakim jest Spanko Wellness. Nie czekaj, zarezerwuj pobyt i konkretny rodzaj zabiegu.

Sprawdź miły prezent osobie najbliższej zakupując voucher. W omawianym SPA nie brakuje miejsca na dowolną impresę. Nie czekaj sprawdź temat!

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA PRZY POMOCY OLEJU Z DROBINKAMI ZŁOTA

Sprawdź temat- masaż Wilanów oraz temat- masaże spa Warszawa, które mają w swojej ofercie masaż całego ciała przy zastosowaniu olejku z drobinkami złota.

Może zdecydujesz się na masaż świecą, czekoladą, masłem shea, czy też na masaż gorącymi olejkami? Wszystko to znajdziecie Państwo w przedstawianym SPA.

To specjalny, bardzo ekskluzywny pakiet tylko na specjalne okazje!

Najdłuższy i najbardziej luksusowy pakiet w naszej ofercie, pozwala całkowicie zapomnieć o wszystkich zmartwieniach i przenieść się do czasów Kleopatry. Wyjątkowa okazja do wypróbowania jej słynnych kąpieli w kozim mleku, mających zapewnić wieczną młodość

Jak przebiega:

Długa relaksująca kąpiel w kozim mleku

Zabieg na twarz z użyciem kosmetyków z nutami róży i koziego mleka

Masaż całego ciała przy pomocy oleju z drobinkami złota

Poczuj się jak prawdziwa Królowa!

 

 

Category:
Tags: