Follow Us
g

Masaż dla mamy i córki

 


Spa dla mamy i córki Warszawa

Spa dla mamy i córki Warszawa, to temat, który staje się coraz modniejszą formą spędzania wolnego, wspólnego czasu. To także będzie wspaniały prezent dla mamy lub też odwrotnie dla córki. Dzień spa dla dwojga w SpankoWellness w Warszawie na Wilanowie ma w ofercie, między innymi propozycje dla dwojga, Szczegóły funkcjonowania SPA w Wilanowie znajdziecie Państwo na www.spankowellness.pl

Do wykonywania relaksujących masaży należy posiadać predyspozycje, doświadczenie oraz pasję połączoną z zamiłowaniem do tego rodzaju kontaktów międzyludzkich. Efekt masażu polega na wprowadzeniu osoby masowanej w stan błogiego relaksu, uspokojenie i wyciszenia organizmu. To wszystko najlepiej jest połączyć z niepowtarzalną atmosferą muzyki, zapachów, światła, czy też świecących świec.

Po seansie powinniśmy poczuć wyraźne uczucie odprężenia, w formie odczuwania redukcji napięcia mięśni i nerwów. Większość osób po dobrze wykonanym masażu odczuwa zmniejszony poziom stresu, a także zrelaksowany umysł. W omawianym temacie jednocześnie dwie osoby, mama i córka wejdą w przestrzeń odprężenia i relaksu.

Planując rodzinny czas wolny w temacie- spa dla dwojga Warszawa, jak również indywidualny pobyt w SPA dla jednej osoby, to zapraszamy do skorzystania z wielu bardzo atrakcyjnych ofert, które proponuje SpankoWelless w Wilanowie.

Osoby odwiedzające spa w Warszawie, jak również stali klienci polecają omawiane miejsce w Wilanowie, gdzie wszystkie działania skierowane są na utrzymanie, czy też poprawienie wyglądu ciała, a co się z tym bezpośrednio wiąże także nastroju i umysłu. Pobyt w spa Wilanów, wiąże się również ze wzmacnianiem odporności organizmu na różnego rodzaju dolegliwości i infekcje.

Dla wielu Pań, a także Panów świetną metodą na poprawienie kondycji ciała i umysłu jest branie udziału w zajęciach z jogi. Profesjonalni nauczyciele, ciekawi ludzie, piękne miejsce, to najlepszy kierunek do psychologi sukcesu. SpankoWellness także w tej przestrzeni ma dla Państwa kuszące propozycje. Po prostu sprawdźcie to miejsce!

Masaż mama i córka
🌸🌸🌸
Od najmłodszych lat należy dbać o dobre nawyki – uczyć dbania o swoje ciało i o dobre samopoczucie. 🌸   Masaż dla mamy i córki pozwala dziewczynkom poczuć się odrobinę ‚dorosło’, wyciszyć się, poznać reakcje ciała na bodźce i zwyczajnie poczuć się zadbaną, a obecność mamy na stole obok zapewnia poczucie bezpieczeństwa i wzmacnia więzi. Świetny sposób na ‚babski wieczór’ z córką.

Korzyści płynące z masażu dla mamy i córki
Wzmocnienie więzi
Spędzenie czasu wspólnie w specjalny sposób
Oswajanie dziecka z nową przyjemną sytuacją
Nauka zdrowych nawyków

 

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny przed masażem i poinformowania o wieku dziecka.
 
Oczywiście masaż dla mamy i córki to tylko nazwa!
Śmiało można przyjść z synkiem i tak samo pokazać mu uroki wspólnego masażu!

 

 

Poziom intensywności masażu: dowolny/5

 

 

Category:
Tags: