Follow Us
Image Alt

Masaż gorącą czekoladą

_

Masaż czekoladą

Masaż czekoladą stanowi najlepsze połączenie przyjemnego z pożytecznym. Uzyskasz same pozytywne efekty, które odbiją się na wyglądzie twojego ciała, jak i wpłyną na bardzo dobre samopoczucie. Wyciszysz się, zrelaksujesz, a jednocześnie zapewnisz prawidłowe odżywienie skóry.

Co daje taki masaż? Czekolada właściwości posiada niesamowite, przede wszystkim stanowi kompleks naturalnych składników o działaniu przeciwutleniającym. Skutecznie blokuje rozwój wolnych rodników, które odpowiadają m.in. za starzenie się skóry. Dzięki zawartości ekstraktu z kakaowca, w którym znajduje się kofeina, możliwa jest skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dodatkowo zyskujesz nawilżenie, a skóra staje się wyraźnie rozjaśniona i odżywiona.

Masaż czekoladowy – jak się przygotować?

Zalecane jest, aby przed masażem wykonać dokładny peeling oraz ożywczy prysznic. Panie nie powinny przed tym zabiegiem robić depilacji, ponieważ czekolada nakładana jest na całe ciało, w tym na nogi. Biorąc pod uwagę właściwości czekolady unikanie depilacji przed zabiegiem sprawi, że będziemy cieszyć się piękną skórą bez podrażnień po relaksującym zabiegu.

Masaż czekoladą cena, jaką trzeba zapłacić za zabieg?

Ile kosztuje masaż czekoladą? Cena jest uzależniona od długości trwania zabiegu, a także partii, które będzie obejmował. Masaż czekoladą w Warszawie może kosztować od 100 do 200 zł.

Zastanawiasz się, jak zrobić masaż czekoladą samodzielnie w domu? Zalecamy, aby masaż czekoladą Wilanów wykonać wyłącznie w profesjonalnym studiu urody dla uzyskania najlepszych efektów.

Masaż czekoladą Warszawa

Masaż czekoladą – jak wygląda?

Podczas masażu stosowane są klasyczne techniki, a masażysta dobiera intensywność zabiegu do indywidualnych potrzeb klienta i napięcia jego ciała. 

Na ciało nakładana jest ciepła czekolada z dodatkiem olejków aromaterapeutycznych. Po przeprowadzeniu zabiegu Klient ma możliwość skorzystania z prysznica, aby móc swobodnie założyć ubranie.

Masaż czekoladą dla dwojga

Forma relaksacyjnego zabiegu, jakim jest masaż czekoladą to idealny pomysł na spędzenie wolnego, cudownego czasu razem. Wiele par decyduje się na wizytę w SPA razem, aby zaznać relaksu, odprężyć się i cieszyć wspólnie spędzonym czasem.

Masaż gorącą czekoladą Masaż ten łączy że sobą właściwości czekolady, takie jak odżywienie, nawilżenie, a także silne działania odprężające i regenerujące oraz piękny zapach gorącej czekolady. Polecamy masaż wszystkim miłośnikom słodkości.
Bonus! – Jest często jest wybierana do masażu dla par, przecież czekolada uważana jest za afrodyzjak.

 

 

Category:
Tags: