Follow Us

Opinie o nas!

- Google

Ich hatte eine sehr schöne Massage!

(Przetłumaczone przez Google) Miałem bardzo fajny masaż, a spa jest bardzo ładnie urządzone z jaccuzi i ładnym ogrodem. (Wersja oryginalna) Ich hatte eine sehr schöne Massage und das Spa ist sehr schön eingerichtet with jaccuzi und schönen Garten.

Thomas A.
- google

Miejsce z klimatem!

Masaż relaksacyjny rewelacja, miejsce z klimatem. Do obiektu przynależy ogród, po skończonym masażu lampka prosecco w ogrodzie była bardzo miłym dodatkiem 🙂

Wiola Z.
- Facebook

Good place, I like it!

Wonderful, kind and accommodating staff offering a variety of services in a comfortable, quiet, serene setting at very reasonable prices. Good place, I like it!

Зоряна
- Google

Polecam SPAnko!

Maciej J
- Booksy

Sprawia, że czuje się tam jak u siebie!

Nie ukrywam, że skusiła mnie 'Ciałopozytywność' w nazwie i zdecydowanie się nie zawiodłam. To miejsce które w każdym aspekcie sprawia, że czuje się tam jak u siebie! Wspaniałe miejsce, fantastyczna atmosfera, przesympatyczna obsługa i absolutnie wybitny masaż! Wybraliśmy masaż dla dwojga, była to nasza pierwsza wizyta w SPAnku i ostrzegam, że nie ostatnia!

Kinga M.
- Google

SPAnko Wellness odwiedzam regularnie i polecam każdemu!

Wspaniałe miejsce ! Przemiła obsługa i rzetelne podejście do klienta. Jakość masażu na najwyższym poziomie, wyszedłem całkowicie zrelaksowany i odprężony, po ciężkim tygodniu pracy. Byłem w wielu podobnych miejscach ale żadne nie zrobiło na mnie tak miłego wrażenia by wrócić ponownie. SPAnko Wellness odwiedzam regularnie i polecam każdemu, ponadto bardzo dobre ceny !

Krzysztof S.