Follow Us

Wellness SPA


Wellness SPA w Spanko Wellness

Wellness Spa, czy można te dwie nazwy połączyć w jedną? Czy są synonimami? Czy każde SPA to Wellness, a może każde Wellness to SPA? I co w ogóle oznaczają te terminy? Co to jest Wellness, a co to jest SPA?

SPA & wellness definicja, którą każdy powinien znać, by wiedzieć czym zajmuje się gabinet oferujący zabiegi. Wyraz „spa” pochodzi od nazwy miasta w Belgii, które słynęło z leczniczych wód wykorzystywanych w celach uzdrowiskowych. Przez wiele lat wyraz „spa” odnosił się do kurortów i uzdrowisk. Obecnie terminem „spa” można określić wszelkie zabiegi na ciało, których zadaniem jest ogólna poprawa samopoczucia. SPA jest terminem o wiele starszym od pojęcia „wellness”. Jednak jest też węższy znaczeniowo. Wellness to cała filozofia, która ma swoje początki w latach 50- tych ubiegłego wieku. Odnosi się do zdrowego trybu życia oraz dobrego samopoczucia. Można powiedzieć, że SPA jest jednym z jego elementów. Co oferuje Wellness SPA Warszawa? Połączenie najlepszych zabiegów i filozofii Wellness, czyli zdrową kompleksową opiekę, której potrzebuje każdy z nas.

Co to jest wellness, a co to jest spa?

SPA definicja wywodzi się jeszcze z czasów starożytnych. Obejmuje ona ogół prozdrowotnych zabiegów na ciało. Wellness & SPA Wilanów oferuje połączenie filozofii Wellness z zabiegami SPA najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziesz masaże, kąpiele relaksujące i zabiegi na twarz. Skorzystaj z wysokiej jakości usług w
Wellness & Spa blisko Parku Wilanów. Kontakt z nami: telefon, email lub przez formularz na stronie internetowej.

Wellness Spa, gdzie znaleźć?

Oferujemy jedne z najlepszych zabiegów Spa w Warszawie. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę najlepszych terapeutów i masażystów, których umiejętności i wiedza są poparte licznymi certyfikatami i licencjami. Wyjątkowe Wellness & SPA na Wilanowie zadba o Twoje ciało i samopoczucie kompleksowo. Odpowiemy także na każde Twoje pytanie, nawet na takie, co to jest wellness w salonie spa? Zadzwoń, napisz, skontaktuj się. Zapraszamy!

Skontaktuj się z Nami i zapytaj!

W praktycznie każdym związku niezależnie od jego statusu i stażu zakochani co roku świętują dzień, w którym oficjalnie rozpoczęli związek. Rocznice związku są niezwykle ważne i pozwalają na zbliżenie się do siebie, a także przypomnienie sobie, jak ważna jest dla nas druga połówka. Wspólne świętowanie często odbywa się na wyjazdach, w restauracjach, czy w domowym zaciszu, jednak coraz częściej wyborem zakochanym pada również wizyta w SPA na Wilanowie.

wellness spa, Spankowellness

W naszej ofercie dostępne są:


ZOBACZ TEŻ:

SPA – IDEALNE MIEJSCE NA UCZCZENIE ROCZNICY ZWIĄZKU!

masaże dla dwojga, spankowellness