Masaż gorącą czekoladą

Masaż gorącą czekoladą – pokarm dla duszy

 

W dzisiejszym, zabieganym, świecie coraz więcej osób jest świadomych tego, jak ważny jest odpoczynek i relaks, a także zadbanie o swoją sferę duchową. Wiele osób potrzebujących chwili wytchnienia decyduje się na skorzystanie z usług SPA, a osoby, które są świadome dodatkowych korzyści płynących z przyjemnej atmosfery w danym miejscu decydują się na takie salony jak SPAnko Wellness, w których szczególny nacisk kładzie się na ciałopozytywność. Jeśli zależy Ci na głębokim relaksie nie tylko dla ciała, ale również dla duszy, to masaż gorącą czekoladą jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

 

Masaż gorącą czekoladą to pokarm dla duszy!

 

Jeśli zdecydujesz się na czekoladowy masaż w SPA na Wilanowie, to pierwszą rzeczą, jaką należy wiedzieć, jest fakt, że do masażu używa się innej czekolady, niż ta można kupić w sklepie ze słodyczami. Podczas masażu używane są starannie dobrane mieszanki najwyższej jakości, które łączą w sobie dobrodziejstwo ziaren kakaowca z olejkami przeznaczonymi do masażu, a także olejkami eterycznymi i minerałami. Dzięki tej starannie wyselekcjonowanej kompozycji czekolada używana do masażu nie tylko wygląda i pachnie wspaniale, ale również odżywi Twoją skórę.

 

Korzyści z masażu gorącą czekoladą

 

Wiele mówi się o odprężającym zapachu ciepłej czekolady, szczególnie jeżeli jest mocno kakaowy, a także, o jego zbawiennym wpływie na ogólne samopoczucie. Jednak jakie dokładnie zalety ma masaż czekoladowy i czym wyróżnia się na tle innych dostępnych w naszym warszawskim SPA?

Dzięki czekoladzie i zawartych w niej przeciwutleniaczom możesz liczyć na regenerację skóry, a także na nadanie jej niesamowitej miękkości (może pomóc w ograniczeniu widoczności cellulitu).
Masaż czekoladą pomaga oczyścić skórę i usunąć martwy naskórek, a to wszystko dzięki zawartości składników detoksykujących.
Czekolada ma właściwości, które pomagają redukować stres, co w połączeniu ze zbawiennym wpływem masażu na naszą psychikę pozwoli nam całkowicie odprężyć się i odciąć od problemów.

 

Opis masażu gorącą czekoladą

 

Jeżeli pierwszy raz wybierasz się na masaż gorącą czekoladą na Wilanowie, z pewnością zastanawia Cię, jak będzie w oglądał tego rodzaju zabieg relaksacyjny. Podczas zabiegu przy użyciu czekolady masażyści bazują na klasycznych technikach masażu. Masażysta aplikuje na ciało ciepłą czekoladę wzbogaconą o dodatki takie jak olejki eteryczne, po czym masując, rozprowadza mieszankę na wybranych partiach ciała.

Po zakończeniu masażu ciało owijane jest folią oraz przykrywane kocem na kilkanaście minut, po upłynięciu których masażysta zmywa pozostałości czekolady z naszego ciała. Skóra po takim zabiegu jest niesamowicie aksamitna i nawilżona, przybiera zdrowy koloryt, mięśnie odprężone, a Ty czujesz się niesamowicie wypoczęta/y.

Samopoczucie poprawia się na skutek działających endorfin. Jeśli marzysz o masażu gorącą czekoladą, pamiętaj, aby upewnić się, że w nie ma co do niego żadnych przeciwwskazań zdrowotnych takich jak choroby zakaźne, zaburzenia krążenia, żylaki czy stany zapalne lub gorączka.

 

Czekoladowo-pomarańczowy rytuał, coś więcej niż masaż – pomysł na prezent

 

W przypadku, kiedy miałaś/miałeś do czynienia z masażem gorącą czekoladą i marzysz o czymś, co totalnie Cię zaskoczy, to znajdujący się w ofercie SPAnko Wellness rytuał czekoladowy z nutą pomarańczy z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W skład rytuału wchodzi kilka następujących po sobie zabiegów, które będą stanowić wspaniałą ucztę dla wszystkich zmysłów. Pierwszym krokiem w trakcie rytuału czekoladowo-pomarańczowego jest peeling cukrowy, który wygładzi nasze ciało i przygotuje je do dalszych zabiegów. Kolejnym krokiem jest masaż relaksacyjny kojący zarówno nasze ciało, jak i psychikę. Po zakończonym masażu możesz spodziewać się słodkiej, wspaniale pachnącej maski na ciało. Podczas każdego z tych kroków towarzyszyć nam będzie przyjemny, czekoladowo-pomarańczowy aromat. Tego rodzaju rytuał to relaks na najwyższym poziomie.

masaz-czekolada