Zespół

Natalia

Natalia

Fizjoterapeutka

Mam na imię Natalia, jestem magistrem fizjoterapii po Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Podchodzę do pacjenta holistycznie - w terapii ważne jest dla mnie nie tylko ciało, ale też psychika, osobowość, codzienne nawyki, bo to wszystko składa się na występujące bóle i problemy. Posługuję się np.: masażem tkanek głębokich, terapią punktów spustowych, PNF. Pracuję głównie z pacjentami ortopedycznymi oraz neurologicznymi, ale też zaczęłam szkolenie z zakresu uroginekologii i za jakiś czas będę certyfikowanym fizjoterapeutą uroginekologicznym, czego nie mogę się doczekać 🙂 Oprócz pracy jestem świeżo upieczoną, najszczęśliwszą narzeczoną, mam dwa ukochane psy - berneński pies pasterski i sznaucer miniatura. Uwielbiam kwiaty, są w całym domu, już nie mam gdzie ich stawiać, ale, naturalnie, chcę jeszcze więcej 🙂 Regularnie praktykuję jogę, która mnie relaksuje i wzmacnia, przez co jestem gotowa na nowe wyzwania.

Iza

Iza

Masażystka

Mam na imię Izabela i zapraszam Cię na masaż do SPAnko Wellness. Ukończyłam zawodowy kurs masażu II stopnia i aktualnie doskonalę się w masażu reflektorycznym stóp, tajskim masażu stemplami ziołowymi, face tapingu oraz w kierunku nauczyciela jogi i języka polskiego w szkole podstawowej. Oprócz masaży klasycznych wykonuję też antycellulitowe masaże bańką chińską, relaksujące masaże gorącymi kamieniami oraz aromaterapeutyczne ciepłymi olejkami. Wielką przyjemność sprawia mi masowanie głowy, karku i twarzy podczas zabiegu kobido, dzięki któremu klienci mogą się całkowicie odprężyć. Bardzo lubię pracę z ciałem i nic nie daje mi takiej satysfakcji jak progres, który obserwuję u swoich stałych klientów.
Na co dzień interesuję się filmami grozy, starymi książkami, kuchnią azjatycką oraz medytacją. Niestety nie potrafię wybrać między ugrupowaniem psim a kocim, bo kocham je równie mocno.

356334724_269798998990233_6472334446264930798_n

Weronika

Fizjoterapeutka

Mam na imię Weronika.
Jestem technikiem masażystą z bogatym doświadczeniem i studentem fizjoterapii. Najczęściej zajmuję się wykonywaniem różnego rodzaju masaży leczniczych i relaksacyjnych. Oprócz tego realizuję masaże klasyczne, kosmetyczne, antycellulitowe bańką chińską, gorącą czekoladą oraz gorącymi kamieniami. Uwielbiam swoją pracę i zawsze daję z siebie 100%. Indywidualne podejście do klienta, stwarzanie poczucia bezpieczeństwa i zrozumienia to trzy aspekty mojej pracy, na które kładę największy nacisk.
Prywatnie jestem dumną właścicielką jeża pigmejskiego i labradora. Moją pasją jest wspinaczka, chodzenie po górach i ćwiczenie karate.

IMG_6512

Maja

Nazywam się Maja i jestem współzałożycielką SPAnko Wellness, a przy tym młodszą siostrą Irminy 🙂 Studiowałam kosmetologię.

Najważniejsi dla mnie są bliscy, jestem bardzo rodzinna i wolę dawać niż brać. Drugą najważniejszą rzeczą w moim życiu są zwierzaki.
Amatorsko gram w siatkówkę, jeżdzę konno i uczę się języka hiszpańskiego.
Uwielbiam poznawać i rozśmieszać ludzi, przed erą SPAnka odnajdywałam się w pracy za barem.

Mocno wierzę w karmę, uznaje że wszystko co dajemy tak czy inaczej do nas wraca

Uwielbiam:
-Morze bałtyckie
-Makijaż i nowe ubrania
-Zmiany stylu i fryzur
-Tatuaże
-Seriale i filmy o superbohaterach

IMG_6513

Irmina

Mam na imię Irmina i jestem współzałożycielką SPAnko Wellness. Całe serce i duszę wkładam w tworzenie SPAnka i stało się to moją największą pasją i przyjemnością. Zajmuję się opieką marketingową, socialmediami i pracą organizacyjną na miejscu.
Studiowałam prawo na Akademii Leona Koźmińskiego, a teraz kontynuuję naukę w Wyższej Szkole Biznesu na kierunku marketing i sprzedaż.

W chwilach wolnych od pracy zawsze znajdę sobie jakieś dodatkowe zajęcie.
Moją mocną stroną jest planowanie, obmyślanie i kreatywność.
Jestem wielką fanką długich spacerów po lesie, fotografii, literatury. W każdej wolnej chwili siedzę z książką lub planuję i marzę ( kolejną nowość w spanku, kolejną podróż, następne zmiany w życiu)

Podczas studiów mieszkałam w Hiszpanii i w Holandii, miałam również krótką przygodę z Polskim Językiem Migowym i Językiem Chińskim
Najbardziej kocham kwiaty i rośliny - z mojej winy jest tyle pięknych kwiatów w SPAnku 🌸