Follow Us

Wyjątkowy Masaż


Wyjątkowy Masaż dla Dwojga w Spankowellness

Często jeszcze zdarza się tak, że podczas planowania wakacyjnego wypoczynku chcemy też skorzystać z zabiegów SPA. Na WYJĄTKOWY MASAŻ może się, jednak wybrać w swojej okolicy. Nie trzeba czekać na podróż w nieznane!

Kiedy zaczynamy się coraz bardziej zastanawiać nad tym, czym jest MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ na pewno zauważymy, że jest on dostępny już w wielu salonach SPA. SpankoWellness jest właśnie jednym z takich miejsc, gdzie znajdziemy MASAŻ ŚWIECĄ, czy masaż MASŁEM SHEA. Nie wspominając o tym, iż w ofercie SpankoWellness ma również MASAŻ KAMIENIAMI, czy MASAŻ CZEKOLADĄ.

MASAŻ CZEKOLADĄ, czy MIODEM?

Często uważamy, że MASAŻ CZEKOLADĄ, czy MIODEM to luksus. Podczas, gdy tak naprawdę warto podejść do wakacyjnego urlopu w zupełnie inny sposób. Korzystając z tego, że mieszka się w Warszawie warto wybrać się do SPA. Wyjątkowy MASAŻ MIODEM, czy CZEKOLADĄ po całym roku ciężkiej pracy to doskonała regeneracja dla całego ciała. Zasługujemy na wypoczynek. Warto, więc skorzystać możliwości spędzenia czasu w SPA. Tym bardziej, jeśli mieszkamy na Wilanowie; bo do SPA na Winogronową mamy wtedy szczególnie blisko.

MASAŻ CIEPŁYMI OLEJKAMI

Jednym z masaży oferowanych w SpankoWellness jest MASAŻ CIEPŁYMI OLEJKAMI. Taki zabieg może być dla nas nagrodą za włożony trud w codzienną pracę przez cały rok. Motywacja do kolejnych zawodowych zmagań w postaci masażu potrafi niesamowicie zregenerować i dodać nowych sił. Z tego powodu nie wahaj sie przejść do planowania swojego urlopu pamiętając także o wizycie w najbliższym SPA. Zwłaszcza, że SpankoWellness jest czynne przez cały rok. Tym samym do salonu na masaż i inne zabiegi możesz się wybrać przez cały rok. Niezależnie, kiedy zaplanujesz swój urlop!

Skontaktuj się z Nami i zapytaj!

Nasze wyjątkowe masaże to idealny sposób na spędzanie czasu i relaks!

Wyjątkowy Masaż, Spankowellness

Masaż bańką chińską ma swoje korzenie w zabiegach ludowych. Jest wykonywany za pomocą chińskiej gumowej bańki i olejku nawilżającego. Bywa bolesny, ale jego działanie jest długotrwałe.

Regularne masaże bańką chińską przynoszą wiele wymiernych korzyści dla stanu naszego ciała.

W naszej ofercie dostępne są też:

  • MASAŻ ŚWIECĄ
  • MASŁEM SHEA
  • MASAŻ KAMIENIAMI
  • MASAŻ CZEKOLADĄ
  • MASAŻ MIODEM
  • MASAŻ CIEPŁYMI OLEJKAMI
  • I INNE.

Zobacz w Cenniku!


Zobacz też ofertę na Masaż dla Dwojga!

masaże dla dwojga, spankowellness