Dlaczego ciałopozytywność jest tak ważna podczas korzystania z usług SPA?

Dlaczego ciałopozytywność jest tak ważna podczas korzystania z usług SPA?

W ostatnich latach niezwykle dużo mówi się publicznie na temat ciałopozytywności, która jest nam niezwykle potrzebna w każdym aspekcie naszego życia. W naszym SPA na Wilanowie ciałopozytywność jest szczególnie ważna zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas samych. Czym właściwie jest ciałopozytywność i dlaczego jest tak potrzebna podczas korzystania z usług oferowanych w SPA?


CIALOPOZYTYWNOŚĆ JEST TAK WAŻNA PODCZAS KORZYSTANIA Z USŁUG SPA!

Ciałopozytywność w skrócie można określić jako akceptowanie i szanowanie każdego ciała bez względu na to, jak ono wygląda. Blizny, rozstępy, rozmiar, kondycja skóry, wiek, to wszystko nie ma znaczenia, bo każdy z nas jest tak samo piękny i o tym mówi ciałopozytywność. Wiele osób myli ten trend z promowaniem otyłości, my mówimy nie tym krzywdzącym opiniom. Każdy z nas jest piękny i każdy z nas zasługuje na akceptację. Należy pamiętać o tym, że nasz wygląd wraz z naszym wiekiem, różnymi przebytymi schorzeniami, a także czynnikami niezależnymi od nas zmienia się i nie ma w tym niczego złego. Dużo zmian zachodzących w naszym ciele jest spowodowane genami, a także hormonami, dlatego szczególny nacisk kładziemy na to, aby nasi klienci czuli się pięknie zarówno podczas wizyty, jak i po jej odbyciu. Warto wybierać takie miejsca jak ciałopozytywne SPA, w którym pracują świadomi specjaliści, bo w takim miejscu będziemy w stanie w pełni oddać się relaksowi płynącemu z zabiegu.

Skąd wzięła się ciałopozytywność?

Przez wiele lat panującym w modzie i kolorowych magazynach trendem były wyłącznie kobiety o bardzo szczupłych ciałach i nienagannym wyglądzie. Kilka lat temu jedna z amerykańskich marek postanowiła powiedzieć temu dość i umieściła na swojej stronie oświadczenie, w którym zobligowała się do tego, iż nie będzie już przerabiać zdjęć modelek prezentujących jej produkty, a także już kończy z pokazywaniem w swoich kompaniach wyłącznie supermodelek. Marka dotrzymała obietnicy i zaczęła pokazywać swoich kampaniach kobiet, które dotychczas nie miałyby szans zaistnieć na plakatach reklamowych, czy w mediach społecznościowych. owe modelki miały rozstępy, blizny, a także cellulit, bo tak właśnie wygląda większość ciał kobiecych, każde z nich jest doskonale niedoskonałe. Jednak nie oznacza to, że marka wykluczyła szczupłe dziewczęta. Zasada mówi, że każda z nas jest piękna i miało to odzwierciedlenie w kampaniach marki, bo na billboardach pojawiły się zarówno kobiecie noszące rozmiar 36, jak i te, które noszą rozmiar 50. W naszym SPA na Wilanowie hołdujemy takiemu podejściu do piękna, ponieważ niezwykle dla ważne dla nas jest, aby każdy człowiek czuł się wspaniale w swoim ciele.

Czy wizyta w SPA może wpłynąć pozytywnie na postrzeganie własnego ciała?

Wiele osób zastanawia się, czy wizyta w SPA może pozytywnie wpłynąć na postrzeganie własnego ciała. Jeśli wybierzemy SPA na Wilanowie, w którym pracują sympatyczni, wykwalifikowani specjaliści, którym trend ciałopozytywności jest szczególnie bliski, to możemy być pewni, że po takiej wizycie poczujemy się nie tylko piękniejsi, ale również znacznie szczęśliwsi i niezwykle zrelaksowani. Każdy z nas potrzebuje chwili odpoczynku od stresu i codziennych problemów, a wizyta w SPA może nam w tym pomóc. Spędzenie wolnego czasu w takim miejscu to nie tylko redukcja stresu i pozytywny wpływ na nasze emocje, ale również na nasz wygląd, który ulega zmianie po odpowiednio dobranych zabiegach. Wizyty w SPA pozwalają nam poczuć się piękniejszymi i bardzo pozytywnie wpływają na samoocenę. Ciężko mieć kompleksy, kiedy wygląda i czuje się rewelacyjnie. 

Właśnie z takim poczuciem klienci opuszczają nasze SPA Wilanowie. Lepsze samopoczucie i wyższe samoocena to również siła do dalszych działań a co za tym idzie chęć do zmiany swojej codzienności na lepsze. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, która skutkuje dobrym samopoczuciem i znacznie większą motywacją w życiu codziennym. Wybierając wizytę w SPA, wybieramy również prezent dla samego siebie w postaci odrobiny szczęścia, pozytywnego podejścia i pięknego uśmiechu spowodowanego wspaniałymi doznaniami zagwarantowanymi przez wykonywane na miejscu zabiegi.