Masaż Lomi Lomi – odkryj niezwykłe działanie hawajskiego rytuału

Masaż Lomi Lomi – odkryj niezwykłe działanie hawajskiego rytuału

Masaż Lomi Lomi – odkryj niezwykłe działanie hawajskiego rytuału.

Każdy z nas codziennie zmaga się z wieloma problemami. Każdy ma swoje, a wszystkie tak samo oddziaływują na nasz nastrój, ciało, umysł i ducha. Przemęczenie, stresująca praca, przebodźcowanie, smutki, samotność- Warszawa jest tego pełna. Dlatego w naszym SPAnko Wellness chcemy dać Ci wszystko co najlepsze! Poznaj niezwykły, ukochujący i ciałopozytywny masaż Lomi Lomi, który docenisz od pierwszej chwili.

Masaż Lomi Lomi – co to w ogóle znaczy?

Tajemnicza i orientalnie brzmiąca nazwa Lomi Lomi kryje za sobą bardzo przyjemne znaczenie. Słowo Lomi oznacza dotyk, nacisk. Niektóre źródła podają dokładne tłumaczenie słowa Lomi jako „dotyk miękkiej łapy zadowolonego kota”. Nie brzmi wspaniale? Do tego, słowo jest powtórzone dwukrotnie, co ma oddać jak głęboka jest to przyjemność. Masaż Lomi Lomi pochodzi z Hawajów. Początkowo był specjalnym rytuałem dostępnym tylko dla najważniejszych osób. Wykonywany był przez kilka godzin lub nawet dni przed ważnymi wydarzeniami (np. koronacja) lub przed podjęciem ważnych decyzji. Teraz na szczęście jest na wyciągnięcie ręki każdego, dlatego koniecznie spróbuj tej wyjątkowej przyjemności. Sprawdź również nasze inne masaże rozluźniające [LINK do zakładki masaże rozluźniające].

Na czym polega masaż Lomi Lomi?

Na czym polega wyjątkowość masażu Lomi Lomi? Jest on wykonywany z niezwykłą czułością i wrażliwością na klienta. Ważna jest energia i skupienie terapeuty, który z otwartością, akceptacją i uważnością wykonuje masaż za pomocą dłoni, przedramion, ramion i barków. Wszystkie ruchy są wykonywane w określonym rytmie, płynnie, a specjalista porusza się miarowym, spokojnym tanecznym krokiem. To ceremonia! Ważny jest każdy szczegół, dlatego w SPAnko Wellness masaż Lomi Lomi wykonujemy w pięknym, nastrojowym wnętrzu, przy dźwiękach relaksującej muzyki, po to by osiągnąć jeszcze wyższy poziom relaksu.
Jak przebiega rytuał masaż Lomi Lomi? Nasz specjalista przeprowadzi z Tobą rozmowę by dowiedzieć się czego oczekujesz, z czym przychodzisz. W wyciszającej atmosferze przygotujesz się do rytuału. Masaż Lomi Lomi wykonywany jest na całym ciele, z wyłączeniem miejsc intymnych- te będą zakryte przez cały czas. Do masażu używana jest spora ilość przyjemnego olejku, dzięki któremu zabieg będzie jeszcze bardziej przyjemny. Rytuał trwa co najmniej półtorej godziny, rozmasowane zostaną wszystkie Twoje stawy i mięśnie, rozluźnione zostanie napięcie w ciele. Po zabiegu będziesz miał chwilę by poleżeć w stanie głębokiego relaksu i rozkoszować się błogim stanem wyciszenia.

Masaż Lomi Lomi i jego cudowne właściwości.

Masaż Lomi Lomi jest głęboko relaksującym rytuałem. Całe Twoje ciało zostanie wymasowane z należytą uważnością, dzięki temu pozbędziesz się blokad w ciele związanych ze stresem, trudnymi doświadczeniami. Po zabiegu spojrzysz na swoje dotychczasowe problemy z łagodnością, z innej perspektywy, bardziej wyrozumiałej. Masaż Lomi Lomi zapewnia również potrzebną nam do prawidłowego funkcjonowanie dawkę bliskości. Poczujesz się zaopiekowany, akceptowany. Twoja skóra będzie przyjemnie nawilżona, miękka i gładka. Poprawione zostanie krążenie krwi i limfy. Dobroczynny wpływ masażu i dotyku obniży poziom stresu, oczyści głowę z natrętnych i niepotrzebnych myśli. Poczujesz cudowny dobrostan. Może być coś przyjemniejszego? Masaż Lomi Lomi w SPAnko Wellness to niesamowite doświadczenie, które doda Ci pewności siebie, złagodzi skołatane nerwy i rozluźni napięte mięśnie. Przekonaj się sam!