Wymarzony Wieczór Panieński w SPAnko Wellness

Wymarzony Wieczór Panieński w SPAnko Wellness

Zaręczyny! 

Zaręczyny i ślub to ogromne wydarzenie w życiu każdej osoby która się na niego decyduje.  Utarło się wiele zwyczajów i tradycji które sprawiają, że ten dzień jest niezapomniany dla każdej Panny Młodej

Przygotowania do ślubu bywają wyczerpujące. Suknia ślubna, lista gości, sala weselna, Dj czy muzyka na żywo, fotograf i kamerzysta – każda z tych atrakcji musi być zaplanowana by wieczór przebiegł idealnie i zgodnie z planem.

Wieczór Panieński – Warszawa 

Jedną z wyjątkowych i coraz bardziej popularnych tradycji w Warszawie przed ślubem jest organizacja wieczoru panieńskiego! 

W Warszawie jest ogromna ilość możliwości do zorganizowania wieczoru panieńskiego który zapadnie wszystkim w pamięć. Można zdecydować się na kameralny wieczór panieński lub wieczór panieński z pełną fetą – imprezą w klubie, limuzyną i masą atrakcji dla przyszłej panny młodej. 

Kto organizuje wieczór panieński? 

Wieczór panieński jest zwykle organizowany przez świadkową czyli prawą rękę Panny Młodej! Świadkowa często w tajemnicy przed najbardziej zainteresowaną skrzykuje kilka lub kilkanaście najważniejszych kobiet w życiu panny młodej i organizuje wieczór panieński. 

Wieczór panieński w SPA

Wiele osób decyduje się na organizację wieczoru panieńskiego w SPA. Zgodnie z modą rodem z amerykańskich filmów Panna Młoda i przyjaciółki wybierają się do ekskluzywnego SPA i poddają się różnym zabiegom i masażom które pozwolą zapomnieć choć na chwilę o gorączkowych przygotowaniach do ślubu i pozwolą się zrelaksować i odpocząć przed tym ważnym dniem. 

Masaże na wieczorze panieńskim ? 

W SPA nko Wellness przygotowałyśmy idealną ofertę właśnie na świętowanie Wieczoru Panieńskiego. 

Dysponujemy dużym ogrodem z jacuzzi, sauną oraz szeroką ofertą masaży, zabiegów i rytuałów które zadowolą każdego z gości biorącego udział w wieczorze panieńskim. 

 Najbardziej popularne zabiegi na wieczorze panieńskim? 

BOHO Ogród SPA jako pomysł idealny na wymarzony panieński w Warszawie

Nasz piękny ogród urządzony w stylu boho aż prosi się o organizację niezapomnianego wieczoru panieńskiego. 

W ogrodzie możecie się opalać, korzystać z jacuzzi z lampką szampana w ręce, jeść przygotowane przekąski i tańczyć lub bardziej kreatywnie skorzystać z organizowanych przez nas zajęć jogi, tańca i innych interesujących warsztatów. 

Jak zorganizować wieczór panieński w SPA? 

Więcej informacji o wieczorach panieńskich w SPAnku znajdziecie w zakładce Imprezy lub dzwoniąc na nasz numer telefonu +48 791 131 393 Chętnie udzielimy Wam wszystkich informacji i pomożemy zaplanować imprezę tak, jak sobie wymarzyłyście!