Najlepszy prezent świąteczny 2022 – Voucher na masaż

Najlepszy prezent świąteczny 2022 – Voucher na masaż

Boże Narodzenie 2022 

Święta Bożego narodzenia to dla wielu osób najlepszy czas w roku. Wyjątkowa atmosfera, rodzinny czas, pyszne jedzenie i oczywiście prezenty!

Jak wybrać najlepszy prezent dla bliskiej osoby?

Obecnie Wiele osób decyduje się podarować nie tylko prezent który można spakować w pudełko i położyć pod choinką, ale taki który niesie za sobą pewne przeżycie! Chwile które obdarowana osoba zapamięta na długo i będzie ciepło wspominać jeszcze długo.

Aby móc coś takiego zrealizować należy zaopatrzyć się w dobrany odpowiednio voucher lub kartę podarunkową.

Obecnie bardzo wiele firm oferuje swoje usługi w formie voucherow lub kart podarunkowych.

Voucher czy karta podarunkowa?

Istotnym pytaniem jest czym różni się voucher od karty podarunkowej i co wybrać? Różnica jest bardzo prosta – Voucher wykupujemy na konkretną usługę a kartę podarunkową nabijamy na konkretną kwotę do wykorzystania przez osobę obdarowaną.

W SPAnku możecie zakupić obie opcje.

Vouchery są dostępne na każdą usługę z naszej oferty, a także na specjalnie skomponowane pakiety prezentowe – PREZENT STOKROTKA, PREZENT RÓŻA, PREZENT STRELICJA

Karty podarunkowe są dostępne do nabicia w kazdej kwocie. Osoba obdarowana kartą podarunkową może rozdzielić środki na dwie lub więcej wizyt. Może również dopłacić do karty i zdecydować się na coś droższego.

Na co można wykorzystać kartę podarunkową w SPAnku?

Karta podarunkowa może być wykorzystana na wszystkie zabiegi zarówno z oferty SPAnko Wellness i SPAnko Beauty.

Kartę podarunkową można wykorzystać na masaż relaksacyjny dla dwojgamasaż czekoladą, masaż leczniczy a nawet na masaż kobido i inne specjalistyczne masaże twarzy

Voucher święta 2022!

W tym roku również voucher sprawdzi się jako idealny prezent świąteczny dla każdego!

Voucher świąteczny na masaż w spanko jest ważny przez rok od daty zakupu, dlatego każdy znajdzie termin idealny dla siebie by go wykorzystać.

Dla kogo Voucher do SPA?

Prezent w formie vouchera na wizytę w SPA lub Voucher na masaż to idealny prezent dla żony czy męża, ale także świetny prezent dla rodziców, rodzeństwa, przyjaciół czy innych bliskich. Każda osoba która zmaga się z dużym stresem na codzień ucieszy się z chwili wytchnienia i radości jaką daje wizyta w ekskluzywnym salonie SPA.

Oferta – PROMOCJA NA VOUCHER ŚWIĄTECZNY

W tym roku do każdego wykupionego Vouchera na hasło Święta2022 osoba obdarowana otrzymuje GRATIS od nas do wyboru: 

Dodatkowe 15 minut masażu głowy karku i ramion 

Dodatkowe 15 minut masażu stóp 

Maskę algową 

Lampkę szampana