Dzień Matki – Prezent Idealny

Dzień Matki – Prezent Idealny

Dzień Matki 2021 !

Dzień Mamy powinien być zdecydowanie najważniejszym świętem w kalendarzu każdego dziecka!

Mamy są wspaniałe i powinniśmy dbać o nie każdego dnia, nie tylko w święto 26 maja. Jednak tego dnia jest idealna okazja by szczególnie okazać swoje uczucia, zadbać o Mamę i sprawić, że będzie bardzo szczęśliwa i zapomni o wszystkich problemach, które my jako pociechy często mamom mimowolnie przysparzamy.


Dzień Matki w SPA – Idealny pomysł na prezent!

Dzień Mamy w SPA

Rok temu, z okazji dnia matki spankowellness przygotowało

Dzisiaj z pomocą SPAnko Wellness znajdziecie prezent na dzień matki który sprawdzi się w tym roku idealnie!

Dzień Matki 2021 wypada w środę, dlatego ciężko będzie zaplanować fajny weekendowy wyjazd za miasto, czy wyjazd za Warszawę, Jednak w SPAnko nawet w środę można poczuć się jak na weekendowy wypad z mamą !

Co jeśli nie DIY?

Jeśli chcecie wręczyć jednak mamie coś więcej niż własnoręczny prezent DIY dla mamy, proponujemy spędzenie wspólnie czasu w naszym SPA na Wilanowie lub sprezentowanie mamie vouchera lub bonu prezentowego do wykorzystania u nas.

Możecie także wysłać mamę samą na DAYSPA na dzień matki, gwarantujemy, że zapomni o całym świecie i wyjdzie od nas zrelaksowana i pełna sił na cały następny rok!

Co dokładnie proponujemy?

Mamy uwielbiają masaż kobido, masaże relaksacyjne, masaże czekoladą oraz pobyt w saunie. Można te wszystkie przyjemności połączyć w jedno DAYSPA i w ten sposób najpierw pobyt w saunie w celu przygotowania ciała, następnie masaż całego ciała gorącą i aromatyczną czekoladą a na koniec liftingujący masaż kobido po którym mama z pewnością poczuje się jak nowonarodzona!

Obiecujemy, że każda mama w Warszawie będzie zachwycona takim prezentem! Skontaktujcie się z nami jak najszybciej w celu zarezerwowania terminu 26 maja w dzień matki lub zakupu voucher na dzień matki !

Ściskamy!

Zespół SPAnko Wellness