Follow Us

SPAnko Ciałopozytywne Wellness

Dzień Matki – Prezent Idealny

Dzień Matki 2021 !

Dzień Mamy powinien być zdecydowanie najważniejszym świętem w kalendarzu każdego dziecka!

Mamy są wspaniałe i powinniśmy dbać o nie każdego dnia, nie tylko w święto 26 maja. Jednak tego dnia jest idealna okazja by szczególnie okazać swoje uczucia, zadbać o Mamę i sprawić, że będzie bardzo szczęśliwa i zapomni o wszystkich problemach, które my jako pociechy często mamom mimowolnie przysparzamy.


Dzień Matki w SPA – Idealny pomysł na prezent!

Dzień Mamy w SPA

Rok temu, z okazji dnia matki spankowellness przygotowało

Dzisiaj z pomocą SPAnko Wellness znajdziecie prezent na dzień matki który sprawdzi się w tym roku idealnie!

Dzień Matki 2021 wypada w środę, dlatego ciężko będzie zaplanować fajny weekendowy wyjazd za miasto, czy wyjazd za Warszawę, Jednak w SPAnko nawet w środę można poczuć się jak na weekendowy wypad z mamą !

 

Na idealny prezent na dzień matki możecie wybrać coś z naszego najnowszego Darmowego Ebooka do pobrania tutaj   ‚Współczesna Laurka’ i stworzyć go samemu w domu. Gwarantujemy, że przedstawione pomysły na Idealny prezent na dzień matki DIY przypadnie każdej mamie do gustu!

 

Co jeśli nie DIY?

Jeśli chcecie wręczyć jednak mamie coś więcej niż własnoręczny prezent DIY dla mamy, proponujemy spędzenie wspólnie czasu w naszym SPA na Wilanowie lub sprezentowanie mamie vouchera lub bonu prezentowego do wykorzystania u nas.

Możecie także wysłać mamę samą na DAYSPA na dzień matki, gwarantujemy, że zapomni o całym świecie i wyjdzie od nas zrelaksowana i pełna sił na cały następny rok!

 

Co dokładnie proponujemy?

Mamy uwielbiają masaż kobido, masaże relaksacyjne, masaże czekoladą oraz pobyt w saunie. Można te wszystkie przyjemności połączyć w jedno DAYSPA i w ten sposób najpierw pobyt w saunie w celu przygotowania ciała, następnie masaż całego ciała gorącą i aromatyczną czekoladą a na koniec liftingujący masaż kobido po którym mama z pewnością poczuje się jak nowonarodzona!

Obiecujemy, że każda mama w Warszawie będzie zachwycona takim prezentem! Skontaktujcie się z nami jak najszybciej w celu zarezerwowania terminu 26 maja w dzień matki lub zakupu voucher na dzień matki !

Ściskamy!

Zespół SPAnko Wellness