Zabiegi regenerujące – jak wybrać ten, który ulży naszemu ciału i duszy?

Zabiegi regenerujące – jak wybrać ten, który ulży naszemu ciału i duszy?

Każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie, podczas której będzie mógł w pełni oddać się relaksowi i zapomnieć o codziennych kłopotach. Coraz więcej osób wybiera w tym celu wizytę w SPA, podczas której wypocząć może nie tylko nasz umysł, ale również ciało, które zarówno podczas wielogodzinnej pracy siedzącej, jak i podczas pracy fizycznej może odczuwać ból, czy napięcie. Jakie zabiegi warto wybrać w SPA, aby ulżyć naszemu ciału i duszy?


Zabiegi regenerujące – jak wybrać ten dla duszy i ciała?

Z pewnością najpopularniejszym zabiegiem, który oddziałuje zarówno na nasze ciało, jak i na nasz nastrój jest masaż. Aktualnie większość miejsc takich, jak SPA Warszawa Wilanów oferuje kompleksowe masaże całego ciała, twarzy, stóp, głowy oraz dłoni, dzięki czemu każdy z nas wyjdzie z takiego miejsca zrelaksowany, a wszystkie bóle związane z długim siedzeniem przed komputerem, czy schylaniem się odejdą w niepamięć. Dzięki zmniejszeniu napięcia w ramionach i plecach masaż działa niezwykle kojąco na osoby, które mają problem z bólami kręgosłupa i ramion ze względu na swój tryb życia.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj masażu wybierzemy, możemy mieć pewność, że dzięki niemu poczujemy się w pełni wypoczęci i zrelaksowani. Dzięki wielu najróżniejszym rodzajom masażu mamy szansę wybrać ten, który będzie najlepiej oddziaływał na nasze ogólne samopoczucie. Doskonale na poprawę nastroju i zmniejszenie napięcia w mięśniach działa masaż gorącą czekoladą, którego dodatkową zaletą jest wspaniały zapach, który rozpieszcza zmysły osoby poddającej się zabiegowi. Również masaż gorącymi kamieniami pobudza krążenie, rozluźnia mięśnie i sprawia, że wchodzimy w stan głębokiego odprężenia. Mnogość najróżniejszych technik, sposobów i rodzajów masażu sprawia, że każdy, kto odwiedzi SPA na Wilanowie, z pewnością wybierze zabieg odpowiedni dla siebie.

Rytuały pielęgnacyjne – rozkosz dla Twoich zmysłów 

Coraz chętniej wybieranym rodzajem usług, które pomagają pokonać zarówno psychiczne, jak i fizyczne zmęczenie są rytuały, które pozwalają nam na najwyższy poziom odprężenia. Z jakich rytuałów można skorzystać w SpankoWellness? 

  • Malinowe SPAnko – rytuał, któremu towarzyszy wspaniały, malinowy zapach wprawiający w cudowny nastrój. W trakcie rytuału wykonany zostaje peeling solny, masaż relaksacyjny, a także maska na ciało, dzięki czemu możemy liczyć nie tylko na pełen relaks, ale także na to, że nasza skóra będzie jedwabiście gładka, odżywiona i pachnąca
  • Hammam marokański – rytuał, podczas którego czeka nas odprężenie w saunie, peeling rękawicą kessa, peeling marokańską glinką ghassul, a także masaż relaksacyjny olejem arganowym. Dzięki temu rytuałowi oczyścimy nasze ciało i duszę, odprężymy się, a także zyskamy niesamowicie gładką skórę. 
  • Czekolada z pomarańczą – peeling cukrowy, masaż relaksacyjny i słodka maska na ciało w akompaniamencie wspaniałego zapachu czekolady i pomarańczy, które pozwolą nam wypocząć po ciężkim dniu pełnym wyzwań
  • Morska cisza – to rytuał dla osób, które chcą zadbać o swoją twarz. Termiczna maska na ciało z naturalnego czarnego błota z morza martwego i nawilżający zabieg na twarz pomogą nam się zrelaksować i odżywić skórę twarzy
  • Czas Kleopatry – to niezwykle luksusowy rytuał, który idealnie sprawdzi się na specjalne okazje. Rytuał obejmuje kąpiel w kozim mleku, zabiegi na twarz przy użyciu koziego mleka i nut róży, a także masaż całego ciała olejkiem z drobinkami złota.

Wizyta w SPA – doskonały sposób na relaks zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn 

W świadomości wielu ludzi utarło się, że SPA na Wilanowie to doskonałe miejsce dla kobiet, które potrzebują odpoczynku, a także chwili dla siebie, jednak to błędne przekonanie. SPA to doskonałe miejsce zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, ponieważ każdy, niezależnie od płci i wieku może wynieść ogromne korzyści ze skorzystania z jednego z zabiegów oferowanych przez SPA. Każdemu z nas czasem doskwiera zmęczenie psychiczne, a także fizyczne i warto od razu reagować na niepokojące symptomy, aby nie miały one szansy się pogłębiać. Pamiętajmy, że dbanie o swój własny komfort jest niezwykle ważne i przekłada się na nasze codzienne funkcjonowanie oraz nastrój. Do SPA możemy wybrać się zarówno w pojedynkę, jak i z ukochaną osobą lub z przyjacielem, ponieważ w ofercie SpankoWellness znajdują się takie zabiegi, jak masaż dla dwojga.